Bezpieczeństwo

 

Zasady korzystania ze sklepu internetowego Del Fiori .

 

Wszyscy Internauci korzystający ze sklepu internetowego Del Fiori pozostają anonimowi. Informacje jakie sklep otrzymuje o Internautach wynikają z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, tzn. informacji zawartych w logach systemowych, np. adres IP, i są przez sklep internetowy Del Fiori wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją serwerami. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie). Tego typu otrzymane informacje są całkowicie bezpieczne dla Użytkownika i gwarantują mu całkowitą anonimowość.

Na  stronie internetowej podjęto odpowiednie działania  w celu zabezpieczenia podawanych na niej danych osobowych oraz w celu ich ochrony przed zgubieniem, nadużyciami, oraz dostępem, udostępnieniem, zmianą lub zniszczeniem bez zezwolenia. Prosimy jednak pamiętać, że żaden przekaz internetowy nie jest całkowicie bezpieczny i wolny od błędów. Zwłaszcza e-maile, przesyłane na i przez tę stronę, mogą być nie zabezpieczone.

Każdy Internauta, który poda swoje dane ma prawo wglądu do nich, edycji oraz ich usuwania. Jedynie uprawnieni pracownicy i osoby zajmujące się obsługą witryny www.delfioribags.com  mają bezpośredni dostęp do danych osobowych użytkowników serwisu. Osoby uprawnione zobowiązane są do zachowania tych danych w ścisłej tajemnicy i uniemożliwienia dostępu osobom niepowołanym.

Zebrane informacje mogą zostać przekazywanie organom wymiaru sprawiedliwości w kraju lub za granicą, które mogą kierować się innymi przepisami odnośnie danych osobowych, niż w kraju, którego jesteś mieszkańcem.

Firma Del Fiori nie ponosi odpowiedzialności za udostępnione dane w serwisie i ewentualne straty spowodowane jego użytkowaniem.

 

 

Realizacja zamówień w sklepie internetowym Del Fiori .

 

Internauta, który zdecyduje się na zakupy staje się Klientem sklepu internetowego Del Fiori. Zamawiając produkty w sklepie internetowym  Klient dokonuje rejestracji w sklepie i wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez firmę Del Fiori podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyłącznie w celu realizacji zamówienia (umowy sprzedaży), wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki towaru. Dane podawane przez Klienta nie będą przekazywane ani sprzedawane stronom trzecim. Klientowi, który zarejestrował się w sklepie internetowym Del Fiori przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania usunięcia.

 

Zapisanie się do otrzymywania newsletterów w sklepie internetowym Del Fiori.

 

Użytkownik, który zdecyduje się wpisać na listę otrzymujących newslettery ze sklepu internetowego  wyraża zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych przekazywanych drogą elektroniczną.

 

Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu zapisanych Użytkowników o nowościach, promocjach,  poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego. Zapisanie się do newslettera jest potwierdzane przez Użytkownika poprzez kliknięcie na otrzymany w e-mailu link otrzymany drogą elektroniczną na wskazany przez siebie adres e-mailowy lub zaznaczeniu odpowiedniego pola wyrażającego zgodę przy procesie rejestracji w sklepie internetowym Del Fiori i stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera. Sklep internetowy Del Fiori nie będzie przekazywał ani sprzedawał otrzymanego adresu e-mailowego stronom trzecim. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link 'wypisz się' znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.

 

Sklep internetowy Del Fiori zastrzega sobie prawo do wysyłania za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, Poz. 1204 z 2002 r.) na konto e-mail Użytkownika; czasowego wyłączania usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względów technicznych (np. konserwacja, modyfikacje lub naprawa systemu), całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera po uprzednim powiadomieniu jego użytkowników, bez podania przyczyny; usunięcia konta, którego użytkownik naruszył Regulamin sklepu internetowego Del Fiori lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników.

 

Carouselh

Torebka Business BLC 1-20
torebka Business BCC 1-20
torebka Business BMC 1-20
torebka Business BCC 1-20 półmat
torebka Business BCC 1-20 lakier
torebka Business BKP 1-20
torebka Business BKPc 1-20
torebka Business BKPc 1-20 mat
Torebka Butterfly zamsz
Torebka Butterfly czarna/zamsz
torebka City CBC czarna
torebka City CBC szara
torebka City Sport CSBC czarna
torebka City Sport CSBC czarna/zamsz
torebka City Sport CSBB blue
torebka City Sport CSBB blue/black
torebka City Sport CSBB brąz

odstęp

ofirmie

Firma Del Fiori produkuje ekskluzywną galanterię skórzaną oraz dodatki z najwyższej jakości surowca. Produkty, które tworzymy cechuje oryginalny styl, ważny dla osiągnięcia niepowtarzalnego wyglądu, na którym tak bardzo zależy każdej kobiecie.

Gwarantuje to klasyczna, ponadczasowa ale zawsze modna forma. Skórzane portfele i torebki damskie Del Fiori to połączenie pasji tworzenia i najwyższej jakości wykonania bliskiej sztuce.

del FIORI
Collection
+48 518 442 203
office@delfioribags.com