Regulamin

 

REGULAMIN

 

I. Postanowienia ogólne

 

  1. Właścicielem sklepu delfioribags.com obsługującym i odpowiedzialnym za realizację zamówień jest firma 2AT Adam i Artur Turczak s.c. ul. Bieszczadzka  38-400 Krosno

NIP 6842569086.

2.     Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) w walucie PLN I EUR

3.     Zamówienia można składać przez sklep internetowy www.delfioribags.com lub  adres email office@delfioribags.com.

4.     Zamówienia realizowane są na terenie Polski oraz do wybranych krajów.

5.     Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta. 

6.     Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lubu dostawców sklepu. W przypadku niedostępności towaru zamówienie zostanie usunięte. Jeśli zamówienie złożone jest na więcej pozycji,  wówczas realizowane jest zamówienie w całości lub ta część tego zamówienia, która dostępna jest na stanie magazynowym.

7.     Sklep internetowy www.delfioribags.com zastrzega sobie prawo do odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku niedostępności zamówionego towaru lub odmowy zrealizowania zamówienia bez podania przyczyny.

8.     Zdjęcia umieszczone w galerii sklepu mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu.

9.     Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest moment potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę sklepu (poprzez wiadomość e-mailową).

10.     W przypadku potrzeby uzyskania dokładniejszych informacji, zapytania prosimy przesyłać drogą e-mailową poprzez zakładkę „Kontakt“. Nasz konsultant udzieli odpowiedzi na każde pytanie.

11.    Delfioribags.com zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w sklepie internetowym, wprowadzania nowych towarów do sprzedaży, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian zgodnie z normami kodeksu cywilnego oraz innych ustaw.

 

II. Realizacja zamówienia

 

1.    Klient ma do wyboru dwa sposoby dokonywania zakupów: tzw. „szybkie zakupy”, niewymagające logowania, albo zakupy z logowaniem, wraz z podaniem numeru telefonu (najlepiej komórkowego), umożliwiającego naszemu pracownikowi ewentualną weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. Po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je poprzez  wiadomość e-mailową. Firma zastrzega sobie prawo do weryfikacji zamówienia.

2.     Korekty do zamówień mogą być składane poprzez wiadomość e-mailową, o ile zamówienie nie zostało wcześniej zrealizowane.

3.     Czas realizacji zamówienia (wysłania paczki) wynosi do 7 dni roboczych. Przesyłka wysłana firmą kurierską trafia zwykle do adresata (terytorium Polski) w terminie do 3 dni roboczych, lecz nie później niż 7-go dnia roboczego.

4.     W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru w sklepie, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. O takim przypadku Klient każdorazowo jest informowany pocztą elektroniczną lub poprzez wiadomość sms, niezwłocznie po złożeniu zamówienia.

5.     Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Kupujący pokrywa koszty dostawy w wysokości określonej w cenniku sklepu www.delfioribags.com. Koszt dostawy jest uzależniony od sposobu dostawy oraz formy płatności i jest każdorazowo umieszczony na formularzu zamówienia. Minimalna wartość zamówienia to 50 PLN brutto.

6.     Oryginał faktury VAT jest dołączany do przesyłki jako dowód zakupu.

7.     Za zakupy w sklepie www.delfioribags.com można zapłacić przy odbiorze, czyli za tzw. pobraniem, dokonując przelewu na konto (przedpłata) lub poprzez zapłatę kartą kredytową .

8.     W przypadku płatności poprzez przelew bankowy zamówienie jest usuwane jeśli do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia, pieniądze nie wpłyną na konto sprzedawcy.

 

 

III Odpowiedzialność za towar i zwrot towaru

 

1.     Wszystkie produkty oferowane w www.delfioribags.com są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Przedmiotem sprzedaży są wyroby ze skóry.

2.     W każdym przypadku wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy za zgodność towaru na warunkach wynikających z Ustawy z 27 VII 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

3.     W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość (Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827). ), składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar (proponujemy Pocztę Polską)  należy przesłać do sklepu w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia.

4.     Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres del Fiori  ul Bieszczadzka 51a 38-400 Krosno.  UWAGA !!! nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

5.     Klienci nie posiadający konta bankowego mogą otrzymać zwrot pieniędzy przekazem pocztowym.

6.     W przypadku uznania odstąpienia od umowy wysyłamy zwracane pieniądze w ciągu 7 dni roboczych od momentu złożenia oświadczenia przez klienta o odstąpieniu od umowy tj. otrzymaniu np. pisma o zwrocie.

7.     W przypadku reklamacji klient jest zobowiązany do przesłania reklamowanego towaru na koszt własny najlepiej z pismem reklamacyjnym zawierającym : dane reklamującego - imię, nazwisko, dokładny adres, datę nabycia towaru, nazwę towaru , cenę nabycia, dokładnie opisaną wadę oraz okoliczności jej powstania, żądania reklamującego. Reklamowany towar należy przesłać na adres del Fiori ul. Bieszczadzka 51a 38-400 Krosno. Klienci nie posiadający konta bankowego mogą otrzymać zwrot pieniędzy przekazem pocztowym.

8.      Zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki.

 

 

IV. Postanowienia końcowe

 

1.     Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem w momencie złożenia przez klienta zamówienia.

2.     Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między sklepem www.delfioribags.com a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu.

3.            Sklep internetowy www. delfioribags .com nie przyjmuje żadnych paczek odsyłanych za pobraniem.

4.            Sklep internetowy www.delfioribags.com nie ponosi kosztów odesłania przez Klienta zakupionego towaru.

5.            Należność za zwracany towar zostanie zwrócona:

                5.1.        W ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta, w przypadku zamówień opłaconych za pobraniem lub przelewem,

                5.2.        W ciągu 14 dni roboczych przekazem pocztowym pod adresem wskazany przez Klienta na dokumencie zwrotu,  w przypadku zamówień opłaconych za pobraniem lub przelewem.

 

Dodatkowe informacje na temat różnych aspektów dostawy można uzyskać przesyłając pytania drogą e-mailową. Odpowiedź będzie udzielana do jednego dnia roboczego.

Carouselh

Torebka Business BLC 1-20
torebka Business BCC 1-20
torebka Business BMC 1-20
torebka Business BCC 1-20 półmat
torebka Business BCC 1-20 lakier
torebka Business BKP 1-20
torebka Business BKPc 1-20
torebka Business BKPc 1-20 mat
Torebka Butterfly zamsz
Torebka Butterfly czarna/zamsz
torebka City CBC czarna
torebka City CBC szara
torebka City Sport CSBC czarna
torebka City Sport CSBC czarna/zamsz
torebka City Sport CSBB blue
torebka City Sport CSBB blue/black
torebka City Sport CSBB brąz

odstęp

ofirmie

Firma Del Fiori produkuje ekskluzywną galanterię skórzaną oraz dodatki z najwyższej jakości surowca. Produkty, które tworzymy cechuje oryginalny styl, ważny dla osiągnięcia niepowtarzalnego wyglądu, na którym tak bardzo zależy każdej kobiecie.

Gwarantuje to klasyczna, ponadczasowa ale zawsze modna forma. Skórzane portfele i torebki damskie Del Fiori to połączenie pasji tworzenia i najwyższej jakości wykonania bliskiej sztuce.

del FIORI
Collection
+48 518 442 203
office@delfioribags.com